Наші новини

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Start Fashion»

III Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Start Fashion» відбудеться наприкінці березня на Арт-заводі «Механіка» Інша Земля.

Захід відбудеться в рамках іміджевого проекту «Kharkiv Fashion 2019», що проходитиме в Харкові з 22 по 24 березня 2019 року.

До участі в конкурсі організатори запрошують студентів профільних вузів, а також молодих фахівців в області дизайну одягу.

«Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів акумулює талановиту творчу молодь зі всієї України. Ми надаємо платформу для розвитку і можливість молодим дизайнерам заявити про себе, вийти в світ моди. Перевагою є те, що конкурс є абсолютно безкоштовним і це відкриває двері для всіх молодих людей, які працюють в сфері дизайну одягу і хочуть продемонструвати свій творчий потенціал », – зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

У цьому році конкурс пройде в 5-ми номінаціях:
• Street Fashion – колекції одягу prêt-a-porte, розроблені для повсякденного використання, mass-market, 5 одиниць.
• National Style – колекції одягу за народними мотивами будь-якої країни світу, 5 одиниць.
• Deluxe – колекції вбрання, призначеного для урочистих подій, вечірніх суконь, 5 одиниць.
• Eco Style – нове життя непотрібних речей, колекції одягу із вторинних матеріалів (текстилю, паперу, пластику і т.д.), 5 одиниць.
• Semicouture – конкурс одного костюма, цілісного художнього образу.

Конкурс проводиться в два етапи – відбірковий тур і фінальний показ. Прийом заявок на участь почнеться з 15 грудня 2018 року і завершиться 15 лютого 2019 року.

На фінальному показі, 22 березня, учасники «Start Fashion» з усієї України презентують цікаві та актуальні ідеї в дизайні одягу.

Подати заявку на участь в конкурсі можна за посиланням https://goo.gl/forms/gy05qdSrJBmX5vcw2

Художні ескізи або професійні фото колекцій відправляти на електронну пошту: innovation_molod@city.kharkov.ua.

Відзначимо, що в 2018 році в конкурсі взяли участь близько 100 молодих дизайнерів з 14 регіонів України.

Ініціатор «Start Fashion» – громадська організація «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну» за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.Made on
Tilda