Наші новини

Відкрито набір слухачів до Open Grants School

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради проводить набір слухачів до школи соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School

Проект Open Grants School створений з метою комплексної підготовки фахівців, здатних ініціювати та реалізувати в Харкові власні проекти в різних сферах діяльності.
«Проект є щорічним і вже два роки поспіль успішно реалізується нашим Управлінням. У минулому році підготовку в Школі пройшли 100 слухачів, в 2017 році - 200. Випускники не тільки отримали якісні знання з оформлення проектних заявок, а й знайшли однодумців, друзів, створили спільні проекти. Багато з них змогли знайти фінансування на їхню реалізацію, в тому числі, за рахунок коштів Харківської міської ради в рамках конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, - розповідає Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, - Роботу з соціально активними представниками громади ми проводимо протягом всього року, і слухачі Школи стають постійними гостями семінарів, тренінгів, круглих столів, які ми проводимо для представників громадських організацій, приходять до нас з ідеями конкурсів, фестивалів, інших соціальних ініціатив, стартапів. Ми створюємо стійку комунікацію з тими, хто готовий реалізувати в Харкові свої соціальні проекти».

Програма «Open Grants School» побудована на інтерактивних методах навчання і включає семінари-тренінги, персональні завдання, роботу над кейсами, зустрічі-консультації з експертами та ін.

Викладачі школи - практики, які досягли успіху в гранрайтингу і готові навчити цьому інших.
Заняття проводитимуться у вихідні дні. Початок занять заплановано на 16 лютого 2019 року.

Відбір слухачів здійснюється на конкурсній основі, навчання в Школі безкоштовне.
Стати слухачами «Open Grants School» можуть всі охочі. Для цього необхідно подати он-лайн заявку за посиланням.

Більше інформації про проект на нашому сайті у розділі "Гранти": http://invest.kh.ua/ru/grants/school-of-grantrayting і сторінці Школи в Facebook: https://www.facebook.com/OpenGrantsSchool/Made on
Tilda