Наші новини

Осінній сезон Kharkiv Fashion 2019 побив усі рекорди по відвідуваності та вийшов на новий рівень

Наймасштабніша модна подія Східної України - Kharkiv Fashion 2019 пройшло 11 і 12 жовтня в Харкові на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля»

В рамках Kharkiv Fashion 2019 відбулася презентація дебютної колекції RIDNA Народної артистки України Ольги Сумської в колаборації з харківським дизайнером, засновником бренду maKha Марією Бисовою. Головний мотив колекції – національний живопис, представлений на ексклюзивних тканинах з авторським принтом.

«Це колекція для поціновувачів творчості української художниці, майстра народного декоративного живопису Катерини Білокур. У колекції представлено 20 моделей. Неймовірні яскраві мальви, цинії, чорнобривці, троянди, лілії з полотен Катерини Білокур проектувалися на подіум і оживали прямо на кожній моделі. Мрії збуваються разом з Kharkiv Fashion! Тепер ми готуємося представити колекцію в Києві до дня народження великої художниці», – зазначила Ольга Сумська.

Харківський дизайнер Марія Бисова, в колаборації з якої була створена колекція, зазначає, що всі моделі створені не тільки для подіуму, а й покликані підкреслити красу української жінки в реальному житті.

Ще одна мрія здійснилася і в ініціатора проекту, начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторії Грецької-Миргородської, яка вперше вийшла на подіум і представила плаття з дебютної колекції RIDNA. «Харків – місто, в якому можливо все, місто можливостей і втілення будь-якої мрії в реальність. Таким втіленням стала колекція Ольги Сумської, про яку вона мріяла все своє життя. Осінній Kharkiv Fashion побив усі рекорди. Такої кількості талановитих людей, дизайнерів і сюрпризів на подіумі не було ще ні в одному сезоні. Ми ставимо амбітні цілі і будемо стрімко до них йти і досягати, щоб з кожним роком вдосконалюватися і ставати краще», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

В рамках Kharkiv Fashion пройшли покази українських і зарубіжних дизайнерів Helga Perfect Look, KisaGalisa, Іллі Іванова, Porrima, Zara Ayvazova, Vesna Fashion та інших, відбувся показ колекції від зіркового дуету А.Р.М.І.Я., перфоманс акторів дитячого театру «сорванцы» спільно з брендом Lemoni і музичним бендом Manera. Випускники Школи моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства спільно з українськими дизайнерами Олександром Бевзюком та Іриною Ігнатовою представили колекцію «Stay wild» з джинсової тканини, з вишитими елементами і принтами. На подіум вийшли моделі plus size всеукраїнського проекту «Велика Краса Країни» з показом нової хутряної колекції від салону Чарівні Хутра за участю fashion дизайнера Костянтина Пономарьова, а також учасниці проекту представили колекцію харківського дизайнера Вікторії Бугрім.

Вперше на заході був представлений спільний стенд дизайнерів-учасників Kharkiv Fashion Cluster – Олега Фоменко, Олександра Бевзюка, Ірини Полуектової і Марії Бисової. За словами координатора проекту Олега Єгорова, Kharkiv Fashion вже давно став заходом, який вийшов за рамки днів моди. «Наша мета – розвиток легкої промисловості в цілому, і вихід її представників на європейські та світові ринки. Важливо об'єднуватися і підтримувати один одного. Разом ми сила. Харків – це модно», – зазначив Олег Єгоров.

Протягом двох днів в рамках Kharkiv Fashion 2019 працював design market від провідних виробників одягу, пройшли навчальні тренінги топових спікерів в fashion індустрії, зустрічі зі студентами профільних навчальних закладів, виробниками і дизайнерами.

Довідка. Проект «Kharkiv Fashion» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Іміджеві проєкти
Made on
Tilda