Наші новини

У Харкові стартував щорічний соціальний фотопроект «Герої нашого міста»

Протягом серпня фотографи висвітлюватимуть роботу харківських комунальних служб з будівництва, реконструкції та озеленення міста Харкова. Кращі роботи будуть представлені до уваги харків'ян на виставці, приуроченій до Дня міста.

«В минулому році наша команда дала старт соціальному проекту «Герої нашого міста». Його місія – показати робочі будні простих працівників, які своєю щоденною працею роблять наше Місто кращим. Саме їхня праця, дозволяє займати Харкову перші місця в рейтингах! Так, у всіх є керівництво, яке несе відповідальність, але про них і так напишуть ЗМІ і зроблять фотографії з перерізанням червоних стрічок. Ми ж хочемо дати відчути радість і гордість тим, хто кожен день робить часом рутинну, але дуже важливу для всіх харків'ян, роботу», – Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Основною метою проекту є підвищення іміджу і престижу професії працівників комунальних підприємств міста Харкова, формування поваги до професії людей, які своєю щоденною працею роблять Харків чистим, затишним і комфортним.

Конкурс проводиться другий рік і встиг привернути увагу, як жителів міста, так і самих «героїв». Фото-проект дозволить глибше відчути позитивні зміни в місті, познайомитися з досягненнями у відродженні та облаштуванні місць масового відпочинку жителів.
«В минулому році ми фотографували як людей, так і техніку, в рамках ремонтних робіт, в цьому році хочемо більше зосередитися саме на портретах людей», – Олег Єгоров, автор ідеї конкурсу.

До участі в конкурсі запрошуються як професійні фотографи, так і фотографи-аматори.

Номінації конкурсу:
«Подія» (поодинокі роботи і серії до 5 знімків)
«Людина за роботою» (поодинокі роботи)

Для участі в конкурсі необхідно до 20 серпня 2018 року відправити фотографії на e-mail: heroesofkharkivcity@gmail.com, із зазначенням ПІБ автора, фотографії, дати зйомки, назва сюжету і посилання на профіль автора в соціальних мережах. Розмір фотографій 30х40 см, 300 DPI.

Адреса проекту в Facebook: www.facebook.com/heroesofkharkivcity\

20 серпня конкурсна комісія відбере фотографії, які візьмуть участь у фотовиставці. Виставка буде проводитися з 22 по 26 серпня 2018 року на Театральній площі перед Харківським національним академічним театром опери та балету ім. М.В. Лисенко.

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними призами.

Made on
Tilda