Наші новини

В Open Grants School провели краш-тест проектних заявок

Більша частина теоретичного курсу Школи соціального проектування та грантрайтингу вже проведена, і слухачі Open Grants School активно відпрацьовують отримані знання на практиці.

Так, 20 квітня відбулося практичне заняття, на якому було проаналізовано кілька проектних заявок слухачів курсу. З поданих на краш-тест заявок організатори Школи відібрали шість найбільш показових проектів і надали їх авторам можливість «захистити» свої роботи перед експертною радою. «Аналіз представлених сьогодні проектів буде корисним для всіх слухачів Школи, - зазначив куратор Школи Олег Кулініч на початку зустрічі, - Ми не ставили перед собою завдання відібрати найкращі чи найслабші роботи. Ми прагнули, аби коментарі за відібраними проектами мали максимальний ефект для всіх, хто готується до участі у конкурсах».

Авторам представлених на краш-тесті робіт було виділено певний час на презентацію проектів, після чого спікери Школи та слухачі курсу задавали уточнюючі питання, аналізували їхні сильні та слабкі сторони, давали поради доповідачам.

«Формат краш-тесту грантових проектів уже традиційно є невід'ємною частиною навчальної програми Школи, що третій рік поспіль реалізується в Харкові, - зазначив спікер курсу й експерт краш-тесту Денис Ткачов, - Проектні заявки, які були буквально «препаровані» сьогодні експертами, стали практичним посібником для слухачів, наочно продемонструвавши як найбільш поширені помилки, так і успішні рішення у підготовці соціальних проектів».

Нагадаємо, що Open Grants School - школа соціального проектування та грантрайтингу, яка складається з лекційних та практичних занять з підготовки та написання проектних заявок на отримання фінансування від вітчизняних і зарубіжних донорів під реалізацію соціальних проектів. Проект організований і реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. Навчання в школі проводиться безкоштовно. Відбір слухачів - на конкурсній основі.

Фотозвіт про зустріч підготував Віталій Шептун:Інновації
Made on
Tilda