Наші новини

Сімейний фестиваль "Фреш" подарує харків'янам свіжі емоції

Масштабний соціальний проект під девізом "Свіжі емоції для всієї родини!" запрошує харків'ян взяти участь у відеобатлі "Унікальні сім'ї Харківщини". Це тільки перший захід фестивалю "Фреш", та стартує він 12 серпня 2019 року.

«Головна ідея фестивалю - сформувати позитивний імідж сучасної сім'ї, привернути увагу до унікальних особливостей, традицій, що об'єднують кожну сім'ю, - розповідає організатор фестивалю, керівник громадської організації «Центр розвитку «Майбутні генії»» Олена Король, - Формат фестивалю створить можливість для харків'ян обмінятися цікавим позитивним досвідом проведення вільного часу разом з сім'єю».

Кожен, хто любить знімати відео та мріє про більшу популярність, може з 12 серпня по 14 жовтня зареєструватися та прикріпити свій ролик для участі у відеобатлі "Унікальні сім'ї Харківщини" за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1hPYuFXbb8aHXasckxsjHBuVn5rJ6VAK73dpvHRr-MW0

Ознайомитися з положенням про відеобатл можна тут.

Переможці в двох вікових категоріях будуть визначені за результатами оцінки журі та он-лайн голосування на каналі YouTube. Автори кращих робіт отримають унікальні кубки та цінні призи від спонсорів на фінальному заході фестивалю 2 листопада в ДК НТУ "ХПІ".

Хештег заходу: #myfreshfest2019

«Цей соціальний проект, організований громадською організацією" Центр розвитку "Майбутні генії", є одним з переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2019 року, який третій рік поспіль проводиться нашим Управлінням, - зазначає начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, - Підтримка соціальних ініціатив, спрямованих на зміцнення іміджу Харкова, є одним із пріоритетних напрямків нашої роботи. Сімейний фестиваль «Фреш» стане одним з яскравих загальноміських проектів, спрямованих на популяризацію сімейних цінностей через залучення уваги до унікальних сімей Харківщини та поширення практик спільного родинного дозвілля».

Анонси Інновації Іміджеві проєкти
Made on
Tilda