Наші новини

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів представляє Харків на Міжнародному інноваційному форумі

5 -7 листопада у Міжнародному виставковому центрі, м. Київ, проходить IV Міжнародний інноваційний форум Innovation Market.

Цей захід організовано за підтримки Кабінету Міністрів України. Метою заходу є презентація інноваційних можливостей України для внутрішніх та зарубіжних партнерів, стартап винаходів, а також обговорення на панельних дискусіях питань, що стосуються смарт технологій та діджиталізації.

Начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська взяла участь у панельній дискусії на тему «Smart City - трансформація міста», де розповіла про досвід Харкова у цьому питанні, а також про потенціал та плани міста у сфері інновацій та стартап руху: «У процесі панельної дискусії презентувала досвід Харкова у сфері розумної трансформації міста та місце стартап системи у концепції Smart City. Пишаюся тим, що досвід Харкова може бути корисним для усіх учасників форуму та міст України!»

Innovation Market проводиться у форматах виставкової зони та конференції. Цього року форум зібрав понад 100 спікерів та більше 250 учасників виставки стартапів та винаходів. Учасники форуму – відомі українські та іноземні спікери, зокрема, доктор Пьєр Лєна – член Академії наук Франції, Бенедікт Херман – перший секретар Представництва ЄС в Україні, відповідальний за децентралізацію та галузеві реформи, Денні Абрамович – всесвітній експерт у галузі кібербезпеки та конфіденційності, Володимир Ставнюк – голова Державної інноваційної фінасово-кредитної установи, Павло Карташов – директор Ukrainian Startup Fund, Олена Еро – координатор проекту Unlimit Ukraine від Європейської Бізнес Асоціації, Юлія Федів – виконавчий директор Українського культурного фонду та багато інших.

Інновації Анонси
Made on
Tilda