Наші новини

Українців запрошують на фестиваль Respublica: що там буде і в чому його унікальність

З 27 по 29 серпня Стара фортеця в Кам'янці-Подільському перетвориться на великий міжнародний інклюзивний фестиваль. Це не просто круте музичне розвага - а масштабне соціально значуща подія, яка сприяє розвитку української музики, інклюзії та регіонального туризму.

Respublica - перший фестиваль України, який віддає один із днів для Шоукейс молодих українських виконавців. Також це єдиний український фест, який доступний для відвідувачів і художників з обмеженими можливостями.

Головні цілі, які реалізує Respublica:
- створення інноваційного культурного продукту, який розвиває креативні індустрії;
- популяризація творчості молодих музикантів;
- фокусування уваги суспільства на проблеми екологічності та доступності для арт-діячів і відвідувачів з обмеженими можливостями великих українських фестивалів, як наслідок - і в повсякденному житті;
- підтримка регіонального туризму та туристичної галузі, яка зазнала колосальних втрат через всесвітньої пандемії і карантину.

Respublica - єдиний фест України, який відбувся в 2020 році навіть в умовах жорсткого локдауна і пандемічної паніки. Фестиваль може повноцінно функціонувати як оффлайн, так і онлайн.

Respublica FEST способствует развитию современной украинской музыки путем предоставления молодым музыкантам площадок для презентации творчества. А также создает нетворкинг-платформу для обмена опытом между профессионалами и молодыми исполнителями.

Єдиний інклюзивний музичний фестиваль України.
Respublica особливо запрошує до виступів інклюзивні групи і глядачів, створюючи для них дійсно зручні умови. Це запрошення на фестиваль зі шрифтом Брайля, майданчики для жестових перекладачів, спеціалізовані біотуалети, профільні інклюзивні ГО, пандуси і трапи до сцен, переклад пісень жестовою мовою на головній сцені фестивалю, волонтерський супровід арт-діячів і відвідувачів.
Made on
Tilda