Наші новини

У місті розпочався фестиваль "Французька весна"

25 травня відбулося відкриття 17-го фестивалю "Французька весна" у місті Харкові. Программа фестивалю розрахована на місяць та включає у собі 50 подій у режимах онлайн та офлайн.

«Французька весна» - це щорічний культурний фестиваль, який охоплює близько 10 міст України та проводиться з 2004 року. Організатори: Французький інститут в Україні, Посольство Франції в Україні та Альянс Франсез. Щороку фестиваль пропонує різноманітну програму в галузі образотворчого мистецтва, кіно, літератури та інших галузей культури. Захід проходить в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі. Цього року тема фестивалю - «Під відкритим небом».

Глядачі зможуть подивитися допрем'єрні покази французьких фільмів, нічний марафон короткометражного кіно «Довга ніч короткого метра», Французький гастрономічний фестиваль, цикл вистав французького театру, зокрема показ п'єси «Калігула» Альбера Камю на сцені Харківського академічного театру імені Шевченка, концерти музичних колективів, художні виставки, а також виставку фотографій про архітектурній спадщині часів СРСР відомого майстра фото Фредеріка Шобена, французький спектакль під відкритим небом «Жокеї світла» в парку імені Горького і інше.
Анонси
Made on
Tilda