Наші новини

«Управління ризиками» і «Ефективна презентація» – дві теми чергового заняття в рамках проекту Open Grants School

Слухачі Школи грантрайтінга, організованої Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, зустрілися в суботу, 4 травня, щоб отримати нові знання.

Від одного зі спікерів Школи – координатора проектів Німецької федеральної компанії GIZ, голови правління Харківської обласної спілки «Молодіжні ініціативи», ініціатора платформи «Grant Management», – Дениса Ткачова слухачі Харківської міської школи соціального проектування і грантрайтинга Open Grants School дізналися про управління ризиками, які повинні враховувати розробники проектів ще на стадії планування.

Ознайомившись з термінологією, видами та особливостями ризиків, з якими може зіткнутися команда проекту, учасники зустрічі визначили приклади можливих ризиків для власних проектів відповідно до класифікації ризиків за видами. Визначили і рівні їх можливого негативного впливу, і шляхи запобігання, і пропрацювали так званий «план B» – шляхи виходу з ситуації, в разі настання небажаних обставин.

У другій частині заняття слухачі пройшли тренінг з ефективної презентації від Дмитра Ляховецького – спікера Школи, дипломованого психолога, сертифікованого бізнес-тренера. Крім теоретичних основ, слухачі курсу на практиці відпрацювали методики, що дозволяють зацікавити аудиторію і викласти суть свого виступу за максимально короткий час, використовуючи при цьому як невербальні прийоми, так і тембр мови, паузи, правильну розстановку акцентів.

В результаті, семигодинна освітня зустріч пройшла на одному диханні, отримавши високий рівень оцінки від слухачів.

Фотозвіт про зустріч підготував Віталій Шептун.
Інновації
Made on
Tilda