Наші новини

Середньовічний фестиваль у Харкові: вже незабаром!

У програмі – лицарські бої, строкатий ярмарок, середньовічна мода і дещо інше.

Середньовічний фестиваль «Битва клубів | Харків-2017»

Парк Горького, Середньовічна площа, 23 Вересня 2017р. (субота), з 13:00.

Сталевим стрижнем фестивалю «Битва клубів | Харків-2017» стане лицарський турнір. Історичний Середньовічний Бій (ІСБ) являє собою справжні обладунки, справжню зброю (щоправда, затуплену з метою безпеки спортсменів) і справжнісінький повний контакт. В рамках турніру найкращі бійці з різних куточків України з'ясовуватимуть – чий клуб є сильніший і чий характер є міцніший. Номінації: 1х1 і 5х5.

Паралельним курсом йтимуть змагання із Сучасного Мечового Бою (СМБ). У цьому виді спорту використовуються м'яка зброя і м'яке захисне спорядження. У номінації 1х1 між собою посперечаються учасники віком від 6 до 18 років (зрозуміло, кожен у своїй віковій категорії).

До речі, у гостей фестивалю є шанс не тільки подивитися ІСБ та СМБ, а й цілком їх «помацати»: в рамках «Битви клубів» працюватимуть інтерактивні точки. Там всі бажаючі зможуть приміряти на себе амуніцію, в якій виступають сучасні лицарі – ІСБ-спортсмени. На особливо відчайдушних й найсміливіших чекають майстер-класи із Сучасного Мечового Бою, де надаватиметься можливість надіти м'яке спорядження, взяти м'яку зброю і вийти на ристалище на товариській бій.

Неподалік від зони боїв розташується виставка-експозиція реплік лицарських обладунків та зброї. Поруч з нею – міні-виставка середньовічних предметів побуту й всякого начиння.
Крім того, на тих, що прийшли, чекають й інші інтерактивні точки зі «середньовічними» розвагами і майстер-класами. А серед шоу-програм фестивалю – показ середньовічної моди.

Ну, і з самого ранку на території фестивалю «Битва клубів | Харків-2017» працюватиме ярмарок. Таким чином, у гостей є можливість обзавестися не тільки враженнями, позитивними емоціями і гарним настроєм, але й пам'ятними сувенірами.

Організатори середньовічного фестивалю «Битва клубів | Харків-2017»:
  • Асоціація історичних реконструкторів середньовіччя (АІРС)
  • Клуб реконструкції середньовіччя «Князь»
  • Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради
  • Центральний парк культури та відпочинку ім. М.Горького
Made on
Tilda