Наші новини

Змагання для наймолодших "Перегони карапузів" знову в Харкові

2 березня 2019 року в Харкові відбудуться наймасштабніші змагання малюків від 6 до 24 місяців з повзання, ходьби та бігу - «Перегони карапузів 2».

Близько 400 карапузів разом зі своїми матусями і татусями випробують свою швидкість, спритність і наполегливість на дистанції від 5 до 10 метрів.

Фестиваль відбувається у Харкові вдруге. Перші змагання за участю карапузів пройшли в Харкові 15 вересня 2018 року. В результаті - був зареєстрований Національний Рекорд України за наймасовішими змаганнями карапузів у повзанні на швидкість.

"Організатор фестивалю - Олена Дружиніна - в минулому році пройшла навчання в Школі соціального проектування і грантрайтінгу Open Grants School та представила свій проект на конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів Харківської міської ради, - розповідає начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, - Ідею організації простору для молодих мам з дітьми високо оцінили члени експертної ради конкурсу, і проект став одним з переможців. Фестиваль "Перегони карапузів", як складова конкурсного проекту, також проходив за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів. Це яскравий, незвичайний і корисний для міста захід з сильною соціальною складовою, тому II «Перегони карапузів» також проводяться за організаційної підтримки нашого Управління».

Турнірна таблиця змагань включає 4 вікові категорії спортсменів:
  • від 6 до 12 місяців - повзають,
  • від 6 до 12 місяців - ходять,
  • від 12 до 18 місяців - бігають,
  • від 18 до 24 місяців - бігають.

Усі карапузи будуть нагороджені пам'ятними дипломами. Переможці номінацій отримають цінні призи, а кожен учасник змагань - заохочувальний приз від спонсорів і партнерів фестивалю.

На території фестивалю працюватиме виставка-ярмарок товарів для всієї родини, а також пройдуть виступи дитячих музичних і танцювальних колективів. Зробити свято цікавим обіцяють майстер-класи, що проводитимуться для дітей і їхніх батьків.

Приходьте всією родиною на свято, насолоджуйтеся недитячими пристрастями на змаганнях, обирайте товари та послуги для себе і своїх рідних.

У фіналі заходу відбудеться розіграш призів серед усіх гостей фестивалю. Вхід вільний. Чекаємо харків'ян 2 березня з 10:00 до 19:00 по вул. Плеханівська, 126 в будівлі Арт-Заводу Механіка.

Переглянути відео з перегонів карапузів, що пройшли 15 вересня, можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=6VqnVoObLD8

Автор проекту - Олена Дружиніна.

Контакти організаторів: тел .: 0675757515, 0675751441; e-mail: mamospaceua@gmail.com.

Фотографії з перших "Перегонів карапузів" від Корніяченко Ольги:Made on
Tilda