Наші новини

У Харкові обговорили проблеми інноваційного розвитку середнього та малого бізнесу

Засідання представників Асоціації міст України на тему «Інноваційний розвиток малого і середнього бізнесу як шлях до успіху громади» відбулося сьогодні, 23 лютого, в Харківській міській раді.

Перед представниками АМУ з пропозицією внести зміни в інноваційне законодавство України виступив директор Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку Сергій Глибко.

В рамках зустрічі представники асоціації зазначили, що розвиток інновацій, створення кластерів та екосистем є одними з найважливіших складових підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

За підсумками засідання, з ініціативи Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради учасники візиту прийняли резолюцію, в якій звернулися до Асоціації міст України з проханням провести аналіз чинного законодавства в сфері інновацій, стартапів, технологічних, індустріальних і наукових парків, що позитивно позначиться на розвитку малого і середнього бізнесу в Україні.

«Просимо Асоціацію міст України внести план розвитку цього напрямку в секторальну стратегію місцевого економічного розвитку та сприяти її реалізації», - сказано в резолюції.

Нагадаємо, представники різних міст країни, що входять в в асоціації міст України, зокрема, із Запоріжжя, Мелітополя, Полтавщини, знаходяться в Харкові з візитом в рамках загальнонаціональної програми з обміну досвідом «Маршрути успіхів».

Джерело: сайт Харківської міської ради

Made on
Tilda