Наші новини

Місто готується до інноваційного форуму

Подія відбудеться в Харкові 15-16.10.2020 та присвячена презентації Стратегії розвитку міста до 2030 року

Традиційна осіння подія для міста цього року становить собою простір з дискусійними панелями, воркшопами та презентаціями, що об’єднає представників освіти і науки, інноваційні бізнеси міста та молодих інноваторів.

В обговореннях з акцентом на пріоритети міста розглядатимуть напрямки цифровізації міста, підтримку і розвиток в Харкові інноваційних трендсеттерів. На інноваційному форумі буде офіційно презентовано проєкт Стратегії розвитку міста Харкова до 2030 року «Kharkiv STARTegy 2030» для її подальшого обговорення, робота над якою велась протягом всього літа. Створенню проєкту стратегії міста передувала низка робочих зустрічей, на яких проходили дискусії з галузевими експертами з кожного окремого напрямку та всіма охочими городянами Харкова, щодо поліпшення першочергових галузей в інфраструктурі та життєдіяльності міста. 

«Одному з основних документів міста було приділено щільну увагу протягом цього року, бо закладається стратегічна основа функціонування та нового етапу розвитку Харкова на десятиріччя. Проведені підсумки реалізації минулої стратегії та презентація нової «Kharkiv STARTegy 2030» стане логічним завершальним етапом в цьому великому та плідному обсязі роботи», — підкреслила Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради.

На інноваційному форумі функціонуватиме демо-зона зі стартапами, що навчалися в першій програмі від Муніципального стартап центру Харкова та взяли участь в його відкритті. Перші випускники інтенсиву ReBOOTcamp пітчитимуть перед експертами, гостями форуму та глядачами онлайн-трансляції.

В рамках програми окрема увага приділятиметься презентації реальних бізнес-кейсів, що допомагають розвивати місто та сприяють його інвестиційній привабливості. Серед інших від «Екополіс ХТЗ», зокрема проєкту «Українська Кремнієва долина», «IT Cluster», Каразінської бізнес школи, Центру підтримки підприємців «Дія. Бізнес», університету «ШАГ», енергетичного хабу, також плануються презентації інноваційних проєктів великих промислових підприємств міста Харкова, що впроваджуються у їх роботі.

Інноваційний форум проходитиме під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Через карантинні обмеження долучитися до події буде можливість онлайн. Деталі щодо участі на офійному сайті    


Інновації Стратегія міста Анонси
Made on
Tilda