Наші новини

Супервізія при формуванні бюджету проєктної заявки – практична сесія для проєктних менеджерів

Найскладніша частина будь якого проєкту – його бюджет. Вивірений, раціональний та логічно обґрунтований – він може стати запорукою успішної реалізації найсміливішої ідеї. З особливостями планування ресурсів та витрат під час формування бюджету, складання фінансової звітності проєктні менеджери знайомилися ще під час навчання в Open Grants School. А в рамках курсу з підвищення їхньої кваліфікації, який має назву Open Grants Academy та проводиться зараз Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради в «Муніципальному стартап центрі», слухачі взяли участь ще й у практичній сесії з формування бюджету проєкту.
12 серпня отримані знання та досвід відпрацьовували в проєктних командах під час заповнення аплікаційних форм на грантові конкурси міжнародних організацій. І хоча практикум мав виключно освітній характер, аплікаційні форми та самі проєкти, над якими працювали слухачі академії, були взяті з реального життя – це успішно реалізовані проєкти – переможці міжнародних грантових конкурсів. Після того, як слухачі запропонували власне бачення бюджетної складової запропонованих тренером проєктних заявок, кожний пункт бюджету був колективно проаналізований разом з керівником Харківського благодійного фонду «Благо» Володимиром Казусем.
Наступні зустрічі зі слухачами Open Grants Academy заплановані на 14 та 15 серпня. Приєднатися до курсу можна, заповнивши аплікаційну форму за посиланням: https://forms.gle/U1vHhEWFxWwKKAqB8
Made on
Tilda