Наші новини

Випускники Open Grants School застосовують отримані знання

Слухачка Open Grants School 2019 року Ірина Прокопенко разом з командою однодумців успішно втілює грантовий проект по профілактиці емоційного вигорання педагогів у нашому місті.

Так, цього року ініціативна група Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди розробила власний проект, подала його на конкурс проектних заявок Українського культурного фонду і одразу - успішно. У липні були підписані угоди, за якими університет отримав від УКФ грант у розмірі 206 тисяч гривень за програмою «НОРД: навчання, обміни, резиденції, дебюти» для реалізації проекту «Візуальне мистецтво як засіб профілактики та подолання емоційного вигорання педагогів».

Проект полягає у створенні та реалізації навчального курсу для освітян та передбачає курс з п’яти занять, перші два з яких проходитимуть у формі діалогу-ознайомлення аудиторії з поняттям емоційного вигорання, методами діагностики та заходами його запобігання. Наступні три заняття відбуватимуться в форматі творчої майстерні, де учасники оволодіють техніками та інструментарієм сучасного візуального мистецтва (живопис, колаж, ілюстрація), як арт-терапевтичними засобами профілактики та подолання емоційного вигорання. Практичний курс проходитиме у два цикли: перший – для викладачів ЗВО, другий – для вчителів загальноосвітніх шкіл м.Харкова та Харківської області. По його завершенні буде організована виставка творчих робіт педагогів-учасників.

Вже визначені дати занять курсу та виставкової події. Практичний блок проекту відбуватиметься протягом вересня – жовтня 2019 року.

«Разом з командою нашого проекту я висловлюю щиру дяку Управлінню інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради за знання та компетенції, отримані під час проходження навчання у школі соціального проектування та грантрайтингу OpenGrantsSchool, - розповідає пані Ірина, - Вони допомогли успішно пройти конкурсний відбір проектів Українського культурного фонду».

«Школа грантрайтингу створена саме для залучення соціальних інвестицій в економіку міста. І ми дійсно радіємо та пишаємося, коли слухачі Open Grants School реалізують власні проекти, перемагаючи у грантових конкурсах. Для нас це найважливіший показник успішної роботи», - додає очильниця Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська.

Якщо у Вас виникло бажання приєднатись до навчального курсу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди «Візуальне мистецтво як засіб профілактики та подолання емоційного вигорання педагогів» – ознайомтесь з умовами і заповніть реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/7WkLmG5rJKLCxC3x5Інновації Анонси
Made on
Tilda