Наші новини

Open Grants School: навчання з грантрайтингу та проєктного менеджменту триває

27 та 28 березня в Харківському муніципальному стартап центрі пройшли передостанні заняття V набору Школи соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School. Цього разу слухачі Open Grants School вивчали тонкощі складання проєктних заявок та правила формування бюджету проєктів.


Свої скіли проєктні менеджери прокачували зі спікерами Open Grants School: Денисом Ткачовим, який є експертом ініціативи Європейського Союзу Team Europe, та Володимиром Казусем – засновником та керівником харківського благодійного фонду «Благо».

Особливості планування ресурсів та витрат під час формування бюджету, основи фінансової безпеки на етапах підготовки та реалізації проєкту, фінансовий моніторинг, складання фінансової звітності та тонкощі роботи з бюджетними установами – ці та інші питання викликали активне обговорення та чималу кількість питань до спікерів, які цього разу працювали дуетом. Організатори та учасники проєкту зазначають: не зважаючи на те, що заняття проходять у вихідні дні, під час розгляду чергової теми багато матеріалу активно відпрацьовується на прикладах під час практичних завдань, слухачі ставлять безліч питань та провокують жваві дискусії, що яскраво свідчить про активне включення та зацікавленість в матеріалі.

Нагадаємо, Харківська муніципальна школа соціального проєктування та грантрайтингу організована та п’ятий рік поспіль проводиться Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. У 2020 році Open Grants School було визнано однією з кращих практик місцевого самоврядування в Україні – проєкт посів перше місце в національному конкурсі від Мінрегіонбуду.

Навчання в школі проводиться безкоштовно. Відбір слухачів - на конкурсній основі. Учасники проєкту – студенти та викладачі вишів, активісти громадських організацій та просто креативні харків'яни, які шукають можливість для успішної реалізації власних соціальних ініціатив в м.Харкові.

Made on
Tilda