Наші новини

Осінній фестиваль Create Kharkiv Business Education об'єднає бізнес і креативну молодь

Осінній фестиваль креативних індустрій «Create Kharkiv Business Education» відбудеться 2-3 жовтня в «Fabrika Space» (вул. Благовіщенська, 1).

Фестиваль об'єднає бізнес, креативну молодь, харків'ян і гостей міста. В рамках заходу пройде серія панельних освітніх дискусій, навчальних тренінгів і воркшопів за участю топових спікерів, лідерів в області цифрових технологій і інновацій, вручення почесних нагород креативним Амбассадор міста, церемонія нагородження кращих блогерів Харкова і України і фешн-покази відомих українських дизайнерів.

Як зазначила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міського ради Вікторія Грецька-Миргородська, логічним розвитком фестивалю стане створення першого в Україні кластера креативних індустрій. «Харків - володар високих творчих амбіцій. У нас сильна школа дизайну, розробників, ми сильні в фешн індустрії, Харків - мекка студентства, молодих вчених і музикантів. Створення кластера креативних індустрій - перший досвід в Україні. Крім того, що це імідж нашого міста, це ще і публічний крок назустріч регіональному бізнесу, який може і повинен використовувати цей ресурс. очікується, що завдяки йому креативне ком'юніті буде рости, зміцнюватися і об'єднуватися », - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.


Напередодні проведення «Create Kharkiv Business Education» був знятий документальний фільм про Амбасадор міста, які створюють імідж Харкова і популяризують його бренд далеко за межами країни. Фільм демонструє креативний потенціал регіону і являє
творчу складову його жителів, які обов'язково будуть представлені під час фестивалю.
До участі у фестивалі запрошуються представники креативної індустрії, бізнесу, експерти моди і стилю, а також всі бажаючі.

Фестиваль проводить управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківського міської ради за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Приєднатися до події можна буде, в тому числі, онлайн. Для участі у фестивалі необхідно зареєструватися за посиланням: https://create.kharkov.ua/business-days.

Іміджеві проєкти
Made on
Tilda