Наші новини

Світлана Горбунова-Рубан: Kharkiv Fashion вже став обличчям нашого міста

Kharkiv Fashion – це проект, який мотивує на розвиток культури, стилю і іміджу Харкова. Про це заявила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, коментуючи майбутній сезон проекту.

За її словами, Kharkiv Fashion вже став обличчям міста і показав, наскільки Харків креативний у сфері моди та дизайну. «Як харків'янка, яку цікавить розвиток Харкова в усіх напрямках, я вважаю, що цей проект є чудовою платформою для розуміння власних можливостей дизайнерів, демонстрації цих можливостей і розвитку міста в цілому», – зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Вона також зазначила, що Start Fashion – конкурс молодих дизайнерів, який проходить в рамках Kharkiv Fashion – це важливий і значущий конкурс не тільки для Харкова, але і для України в цілому. Бо це унікальна можливість для всіх, хто займається дизайном одягу, зробити перший крок у світ моди.

Нагадаємо, Kharkiv Fashion 2019 відбудеться з 21 по 23 березня на Арт-заводі «МЕХАНІКА» Інша Земля. Крім традиційних показів, у рамках проекту пройде форум, який буде включати в себе лекції від провідних експертів модної індустрії України, майстер-класи, які будуть цікаві не тільки працівникам сфери моди, але і всім гостям заходу.

Довідка. Kharkiv Fashion 2019 організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Made on
Tilda