Наші новини

У Харкові відбувся фестиваль флористики і ремесел Івана Купала

6-7 липня на території арт-заводу «Механіка. Інша Земля» пройшов фестиваль флористики і ремесел Івана Купала.

«Можу з упевненістю сказати, що даний іміджевий захід став яскравою і незабутньою подією цього літа для наших гостей. Фестиваль був наповнений сюрпризами, пронизаний національним колоритом і, навіть можна сказати, якоїсь магією. Нам вдалося викликати інтерес гостей свята до відродження і збереження українських народних традицій, обрядів і ремесел, що було основною метою його проведення. Крім того, в рамках фестивалю також відбувся захід Startup Grind, на якому зібралися основні гравці екосистеми», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Крім смачної зони фуд-корту і комфортабельної зони відпочинку для дорослих і дітей, на фестивалі працював ярмарок handmade «Арт-Мельница» і виставка картин місцевих художників. Кожен гість мав можливість прийняти участь в різноманітних майстер-класах від найкращих ремісників міста, а також відправитися на пошуки міфічної квітки папороті, прийнявши участь у тематичному квесті.

Дівчата плели коси, традиційні купальські віночки, приміряли слобожанські вишиванки і фотографувалися біля яскравих фотозон, які доповнили атмосферу свята.

Програма фестивалю також була доповнена яскравою концертною програмою, fire show і ультрафіолетовим шоу мильних бульбашок. А в завершення свята гостей чекало велике купальське вогнище.

Крім того, протягом роботи фестивалю художники спільноти Urban Sketchers Kharkiv робили «живі» замальовки найяскравіших моментів заходу, які були представлені гостям.

Довідка: Фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала» організован Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Made on
Tilda