Наші новини

Харків ділиться досвідом з kmbs

Представники Києво-могилянської бізнес-школи знайомляться з кейсами нашого міста в рамках виїзних навчальних модулів


Люди, компанії та інституції, що символізують сучасний Харків передаватимуть свої приклади успішних проєктів та історій через найактивніших людей Харкова слухачам Києво-могилянської бізнес-школи.

Серед іншого, представники групи Presidents MBA від kmbs зробили візит в Муніципальний стартап центр Харкова «Startup Kharkiv» де нещодавно завершилася перша навчальна програма ReBOOTcamp.

«Наразі Харкову, як адміністративній одиниці, є чим поділитися з підприємцями з різних куточків України. Конкретні активності, відкриті центри, кластери та фестивалі в місті спільними зусиллями багатьох людей та галузей демонструють продуктивну колаборацію бізнесу, культури та освіти на конкретних прикладах, установах, що вже діють, та по яких можна судити, що вдалося, над чим ще треба працювати», — прокоментувала подію Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради. 

35 учасників: засновники та інвестори українського бізнесу, будуть зустрічались з представниками бізнесу, урядових, культурних та наукових установ Харкова. Візит до міста з метою ознайомлення з умовами ведення бізнесу в регіоні, є виїзним навчальним модулем та частиною навчального процесу в kmbs. 
Інновації
Made on
Tilda