Наші новини

У Харкові відбудеться «Битва за легпром!»

Представники швейного бізнесу Харкова в рамках спеціалізованого тренінгу з використанням технології управлінських поєдинків оволодіють навичками ефективного ведення переговорів.

12 вересня 2018 року в Каразінській бізнес школі відбудеться другий тренінг-практикум «Битва за легпром!» – управлінські поєдинки для представників легкої промисловості. Початок тренінгу о 15.00.

Захід організовано громадською організацією «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну», за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, асоціації «Укрлегпром», Karazin Business Schoool, спеціалізованого журналу «Швейное Дело и Мода».

«Оволодіти методикою управлінської боротьби – означає стати переможцем у відстоюванні своїх інтересів і досягнення цілей. Конфліктні ситуації створені на базі реальних кейсів експертів легкої промисловості» – Олег Єгоров, менеджер «Харківського Кластера легкої промисловості та дизайну».

«Управлінські поєдинки є одним з найбільш ефективних інструментів підготовки персоналу до успішного ведення переговорів. Управлінські поєдинки – це сучасна ефективна технологія підготовки менеджерів відділу продажів! Управлінські поєдинки – це інструмент, що дозволяє швидко прокачати навик ведення переговорів, навик аргументації, психологічної стійкості. Технологія В.К. Тарасова – активно застосовується в багатьох країнах світу, проводяться чемпіонати, турніри по переговорам. Технологія успішно використовується з 80-х рр. в таких компаніях, як Adidas, Reebok, Nike, Сoca-Cola, Chanel і багатьма іншими відомими світовими брендами», – Дмитро Ляховецький, сертифікований бізнес-тренер, дипломований психолог.

Вхід по реєстрації, кількість учасників обмежена.

Контактні дані: Марина Слобожан (093) 245-79-94.

Посилання на форму реєстрації: goo.gl/xAeqg3

Посилання на подію в Facebook: www.facebook.com/events/330511817693837Довідка. Харківський кластер легкої промисловості - неприбуткове об'єднання представників швейного бізнесу міста Харкова, створене в 2017 році з метою просування та розвитку швейного бізнесу. Харківський кластер легкої промисловості є співорганізатором модних днів Харкова: Kharkiv Fashion. У цьому році Kharkiv Fashion Business Days відбудеться 11,12 і 13 жовтня 2018 року в Харкові, на Арт-заводі «МЕХАНІКА» Інша Земля.
Made on
Tilda