Наші новини

Робоча зустріч: організація традиційного міського фестивалю та кластеру креативних індустрій

23.09.2020 відбулася робоча зустріч з організаційних питань фестивалю Create Kharkiv Business Days, в ході якої обговорювалося створення кластеру креативних індустрій

Представники Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради та гості зустрічі розглядали координаційні дії з організації традиційного фестивалю в Харкові, присвяченого креативним індустріях.

Фестиваль, заснований у 2017 році під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса покликали показати можливості і вектор розвитку творчості та інноваціях міста та об'єднати його безпосередніх учасників: художників, дизайнерів, архітекторів, музикантів, представників балету, профільні ВНЗ, представників галузевого бізнесу, гостей та жителів Харкова.

Мета об’єднати митців та представників творчих галузей на єдиному майданчику направлена на створення можливостей та прецедентів впливання та сприяння вирішенню проблем, з якими стикаються представники креативної спільноти.До дискусії було запрошено амбасадорів креативних індустрій в Харкові та всіх учасників іміджевої промоції регіону. Окрім майбутнього фестивалю на зустрічі обговорювалися організаційні питання щодо створення кластера креативних індустрій та перспективи його розвитку для регіону. «Поява кластеру креативних індустрій — перший відчутний крок в побудові еко-системи, дружньої до креативних галузей. Від його діяльності виграють всі її учасники, творці, бенефіціари та просто спостерігачі», — зауважила Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради.

Традиційний міський фестиваль в його осінній версії буде відбуватися 2-3 жовтня. У перших числах жовтня креативників і пов'язаного з ними бізнесу запрошує харків'ян і гостей міста до участі в його активностях. Create Kharkiv Business Days об'єднає представників креативної спільноти, її амбасадорів, гостей міста та його мешканців. Іміджеві проєкти
Made on
Tilda