Наші новини

Підсумкове заняття другого сезону школи грантрайтингу «Open Grants School 2018» відбулося у Харківській міській раді

Вручення сертифікатів випускникам Харківської міської школи соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School» відбулося 13 травня у сесійній залі Харківської міської ради.

У заході взяли участь начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, куратор школи Олег Кулініч, незалежні експерти, а також слухачі школи.

Як зазначила Вікторія Грецька-Миргородська, отримані знання в області грантрайтингу допоможуть випускникам школи успішно реалізовувати свої ідеї як у Харкові, так і по всій Україні.

«Основна мета «Open Grants School» - це реалізація соціальних проектів саме на харківській землі. Тому для нас як для організаторів це, перш за все, соціальна інвестиція у розвиток Харкова. При цьому у нас є ідеї, як зробити цей проект міжнародним. Сьогодні ми дуже серйозно працюємо над тим, щоб у процес навчання включити міжнародні програми з обміну досвідом для слухачів, які зможуть відвідати інші міста і країни в рамках навчального процесу», - зазначила начальник управління.

Перед церемонією вручення сертифікатів куратор школи провів краш-тест проектних заявок, підготовлених слухачами школи. «Відібрані для краш-тесту роботи не є кращими чи гіршими з усіх поданих заявок. Це найбільш показові проекти, аналіз яких дасть максимальний ефект для всієї школи. Всі ідеї і коментарі експертів можуть бути корисними для всіх проектів», - зазначив Олег Кулініч.

В оцінюванні проектів слухачів школи також взяли участь незалежні експерти: керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Олена Розсказова, координатор проекту «Київський діалог» в м.Харкові Вікторія Черевко, програмний директор громадської організації «Центр розвитку громад» і співзасновник хаба соціальної активності «Студія 42» Артем Коновалов, менеджер Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ Олег Масленников.

«Знання, отримані в «Open Grants School», стануть основою для створення курсу з проектного менеджменту для студентів-музеєзнавців академії культури, за що я дуже вдячна організаторам і викладачам», - сказала випускниця школи Анна Новікова - аспірант Харківської державної академії культури, співробітник наукової бібліотеки Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова.

«Я не очікувала, що тут буде так круто, - сказала ще одна випускниця школи Олена Дружиніна, - Мені пощастило отримати набагато більше, ніж хотіла. Я задоволена кожним вихідним днем, який тут провела - адже навчання проходило саме по суботах і неділях. Я рада кожному новому знайомству і зустрічі, вдячна нашим лекторам та організаторам. Стільки людей з сяючими очима, які готові створювати соціально важливі та потрібні місту проекти, яких зібрали в одному місці, я ще не бачила. Open Grans School - школа, слухачі якої роблять наше місто людяним, доступним, безпечним, інклюзивним, добрим і цікавим. Якщо кожен з нас, хто пройшов навчання, створить хоча б один соціальний фестиваль, тренінг, центр, проект у Харкові, - результатами цих подій і проектів зможуть скористатися десятки тисяч харків'ян. І це чудово».

Зазначимо, що цього року підготовку в «Open Grants School» пройшли 100 слухачів. Випускники школи можуть подати проектні заявки, підготовлені в рамках школи грантрайтингу, на міський конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів.
Довідка. Школа соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School» - це соціальний проект, організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, який проводиться в Харкові вже другий рік. Його мета - комплексна підготовка фахівців, здатних ініціювати та реалізувати в Харкові інноваційні проекти в різних сферах життєдіяльності. Відбір слухачів проводиться на конкурсній основі, навчання в школі - безкоштовне. Торік випускниками школи стали 200 слухачів. При цьому серед дев'яти переможців міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році сім проектів було підготовлено саме випускниками «Open Grants School».

Фото: «NewStarsCompany»Відео: «KVideo Production»

Made on
Tilda