Наші новини

Слухачі Open Grants School дісталися середини курсу

Продовжується навчання п’ятого набору Муніципальної школи соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School. Слухачі Школи традиційно збираються по суботах та неділях в муніципальному стартап центрі, де своїми знаннями та досвідом діляться з ними спікери Open Grants School – практики, що досягли успіху в грантрайтингу, проєктні менеджери, викладачі вишів, представники фондів.

Цієї суботи слухачі курсу вивчали особливості роботи з командою проєкту: її склад та потреби, етапи формування, технічні засоби, що спрощують комунікацію; а також, принципи успішної та довгострокової співпраці з партнерами.
Сесію з проєктного партнерства та формування власної команди провів Володимир Казусь, керівник Харківського благодійного фонду "Благо".

У неділю виконавчий директор ГО "Інститут соціальної політики регіону", кандидат наук державного управління, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики ХРІ НАДУ при Президентові України Олег Кулініч провів тренінг з креативності для проєктних менеджерів - справжній мозковий штурм з пошуку нестандартних рішень, які є невід'ємною складовою успішного керівника.

Так пройшли п'яте та шосте заняття в Open Grants School, а це значить, що ми дійшли екватору курсу і впевнено рухаємося вперед!Інновації Анонси
Made on
Tilda