Наші новини

Визначено учасників II Школи соціального проектування та грантрайтінгу "Open Grants School"

15 березня 2018 року організаційний комітет «Open Grants School» завершив відбір кандидатів і оголосив списки слухачів II Школи соціального проектування та грантрайтінгу. Протягом дня всі слухачі отримають відповідне повідомлення на електронну адресу, вказану в реєстраційній формі. Повний список відібраних учасників доступний тут.

З положенням «Open Grants School» можна ознайомитися за посиланням: Положення про Харківську міську школу соціального проектування та грантрайтінгу Open Grants School - 2018.

Ми вітаємо тих, хто успішно пройшов відбір, і запрошуємо вас на відкриття та перше заняття школи 18 березня 2018 року за адресою: м.Харків, Вул.Тобольська, 46, ЄКЦ «Бейт-Дан».

Під час відкриття Школи учасники познайомляться зі спікерами та програмою занять, форматом школи, а також зустрінуться з випускниками «Open Grants School» 2017 року, які розповідатимуть про свої проекти та поділяться своїми враженнями про проходження навчання в Школі. Цього ж дня на слухачів чекає перше заняття.

Реєстрація - з 09:00. Початок занять о 09:30.

Організатор проекту: Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Made on
Tilda