Наші новини

Чим гарний Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів Start Fashion? – Ми дізналися на прес-конференції 12 березня

12 березня в прес-центрі Харківської міської ради відбулась прес-конференція II Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів Start Fashion.

«Start Fashion – професійний майданчик для молодих дизайнерів. Це можливість показати свій талант і вийти на всеукраїнський рівень впізнаваності. II Конкурс пройде в семи номінаціях: Street Fashion, National Style, Luxury, Avangard Fashion, Eco-style, Semi couture, Kharkov city style. Участь в Конкурсі – безкоштовна. Цього року за допомогою наших партнерів – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ми надамо безкоштовне проживання для учасників з інших міст. Ми хочемо створити цікаві і правильні умови для розвитку їх творчості. На сьогоднішній день в оргкомітет надійшло вже понад 50 заявок від конкурсантів з Харкова, Києва, Запоріжжя, Ужгорода, Дніпра і Хмельницького», – Вікторія Грецька-Миргородська, ініціатор проекту Kharkiv Fashion, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

«Ми із задоволенням підтримуємо конкурс Start Fashion. Місія Ukrainian Fashion Week, яка була визначена ще 21 рік тому, це підтримка і розвиток молодих дизайнерів в Україні. Жодна країна не може претендувати на статус модної, якщо вона не отримує свіжу кров, яка входить в цю галузь. Зараз, я вважаю, у всіх нас є велика соціальна місія, пов'язана з тим, що дуже багато молоді за офіційними опитуваннями не бачить свого майбутнього в Україні. Нам необхідно зробити все, щоб вони відчули, що в цій країні для них є великі перспективи, в цій країні є люди, які зацікавлені в розвитку молодих людей, їх талантів, і у них є шанс реалізувати свої плани.

Start Fashion хороший тим, що він проходить разом з проектом Kharkiv Fashion: на одному подіумі в Харкові збираються ті, хто творить майбутнє моди України і ті, хто вже працює в цій сфері. Гостями Kharkiv Fashion є не тільки творчі люди, а й власники фабрик, люди, які обіймають керівні посади виробництвом – потенційні інвестори для молодих дизайнерів; люди науки і мистецтва; всі, хто може створити для дизайнерів середовище, яке підтримає їх в майбутньому, надасть можливості для розвитку і затребуваності.

19 років тому ми заснували Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє». Більше половини дизайнерів, які представляють Україну в світі, починали з конкурсу «Погляд у майбутнє». Така ж історія почалася в минулому році на Конкурсі Start Fashion: дві прекрасні дівчини – Лана Тесленко та Олена Майстра, які брали участь в Start Fashion, показали свої колекції в сезоні FW18-19 на подіумі Ukrainian Fashion Week.

Володар Гран-Прі Start Fashion отримає можливість представити свою колекцію відразу в фіналі Конкурсу «Погляд у майбутнє» в Одесі влітку цього року», – Ірина Данилевська, співзасновник і голова організаційного комітету Ukrainian Fashion Week.

 • Ірина Данилевська анонсувала зоряний склад журі Конкурсу Start Fashion 2018;
 • Тетяна Ізовіт – Президент-Голова правління Асоціації «Укрлегпром»;
 • Яна Чернявська – директор фестивалю Kyiv Fashion;
 • Костянтин Леонтьєв – дизайнер, генеральний директор і засновник Odessa Fashion Day, президент і засновник громадської організації Odessa Fashion Union;
 • Костянтин Пономарьов – український fashion-дизайнер;
 • Вікторія Грецька-Миргородська – голова конкурсу молодих дизайнерів Start Fashion, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради;
 • Олександра Какуріна – керівник Департаменту по роботі з дизайнерами Ukrainian Fashion Week;
 • Наталія Лук'янець – Fashion Insider, екс-головний редактор журналу «Ательє», fashion-консультант і автор блогу Studio of my dreams;
 • Олександр Бевзюк – харківський дизайнер;
 • Наталія Меркулова – головний редактор всеукраїнського рекламно-інформаційного журналу «Швейна справа і Мода»;
 • Олександр Мельниченко – засновник і дизайнер бренду CIRCUL;
 • Андрій Іваськів – fashion-фотограф;
 • Анна Форман – стиліст, іміджмейкер в Італії, fashion-журналіст глянцевих видань L`Officiel, Sapog, Italy Living.

«Найсильніша дизайн-школа Харкова закладає фундамент для творчості молодих дизайнерів, конкурс Start Fashion дає можливість дизайнерам показати країні свій талант і вийти у великий світ моди», – Олександр Соболєв, перший проректор Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

«Харків – столиця дизайну України. У всьому світі індустрія моди – шлях до розвитку економіки, Start Fashion – це майданчик, який допоможе це зробити», – Володимир Погорельчук, голова правління Харківської організації Спілки дизайнерів України.
Заявки для участі в Start Fashion приймаються до 20 березня 2018 року на нашому сайті: Start Fashion Фінал Конкурсу пройде 29 березня в «Харківській Школі Архітектури».

Конкурс Start Fashion організований в рамках проекту «KharkivFashion» Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, за підтримки Харківського кластера легкої промисловості та дизайну, Української асоціації підприємств легкої промисловості та Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

Генеральний партнер Kharkiv Fashion – Mercedes-Benz ПрАТ «ХАРКІВ-АВТО».

Фото: Мирослава Корнатовська.

Made on
Tilda