Наші новини

Конкурс Start Fashion дає дизайнерам можливість перетворити хобі на професію

— Катя, розкажіть про свою участь в Start Fashion. Наскільки важливим було рішення представити свою колекцію на конкурсі?
— Участь у конкурсі стала, можна сказати, доленосною. Після показу мою сукню вдягла найвпливовіша жінка України в сфері бізнес-сервіс президент UFC Dubai Вікторія Волкова. Це величезна честь для дизайнера-початківця. Далі більше - в лічені дні колекцію розкупили. Про таке я навіть мріяти не могла. Як результат - моє скромне виробництво переросло у фабрику. Зараз ми відшиваємо в десятки разів більше одягу. Потім почали надходити пропозиції про співпрацю з глянцевими журналами. Мене запросили за кордон. Коротше кажучи, моє хобі перетворилося на кар'єру, яка стрімко пішла вгору.

— Можна сказати, ви багато домоглися всього за рік. Що вважаєте своїм головним досягненням?
— Усі досягнення для мене важливі на даний момент. Кожне з них - чергова сходинка, що наближає мене до головної мети - бути затребуваним дизайнером і підкорити світовий подіум. Потрохи ця мрія збувається. У моїх сукнях вже виступали фіналістки конкурсу краси Місіс Всесвіт.

— Над чим працюєте в даний момент? Що у творчих планах на найближче майбутнє?
— Після перемоги в Start Fashion у мене багато роботи. Це дуже радує і дає сили та натхнення рухатися вперед. Днями я уявлюю свою колекцію на Kiev Fashion. Готуюся на Kharkiv Fashion вже як повноцінний дизайнер, а не новачок.            У квітні виступлю дизайнером вечірніх суконь ще в одному престижному конкурсі - Міс Інтернешнл. А до кінця року планую вийти на всесвітній подіум в Італії та Арабських Еміратах.

— Що б ви побажали дизайнерам, які тільки збираються вперше показати свої колекції на загальний огляд?
— Повірте в себе, ви все зможете, якщо будете мріяти і прагнути до мрії. Починайте діяти, зробіть перший крок. Конкурс Start Fashion - чудовий майданчик для цього. І ніколи не бійтеся критики. Ви унікальні. Це головне. Ніколи про це не забувайте.
Нагадаємо, конкурс буде проходити в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», який проходитиме у Харкові з 21 по 23 березня. Нагородження переможців відбудеться 21 березня.

Художні ескізи або професійні фото колекцій потрібно відправляти на електронну пошту: innovation_molod@city.kharkov.ua.

Джерело

Made on
Tilda