Наші новини

Оголошено конкурс на дизайн креативного простору «StartUP Kharkiv»

Харків'янам пропонують створити проект дизайнерського рішення хаба «StartUP Kharkiv».

Як розповіла начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, на розробку дизайну креативного простору в приміщенні, де буде розміщуватися хаб, оголошений конкурс.

«Сам проект «StartUP Kharkiv» є креативним і ми чекаємо цікавих ідей від конкурсантів. Тому що, по-перше, це можливість проявити себе, по-друге – долучитися до народження грандіозного інноваційного проекту », – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Конкурс буде проводитися в два етапи. Для участі необхідно заповнити анкету-заявку.

Конкурсанти повинні надіслати запропоноване планове рішення з розташуванням технічного обладнання та концепцією дизайну інтер'єру, екстер'єру, вхідної групи та фасаду будівлі на електронну адресу: innovation_molod@city.kharkov.ua. Заявки будуть прийматися до 22 травня. 27 травня експертна комісія оголосить результати відбору на офіційних сторінках «StartUP Kharkiv» в соціальних мережах.

Нагадаємо, «StartUP Kharkiv» створений для підтримки молодіжних ініціатив та реалізації інноваційних ідей. Сам центр буде розташовуватися в районі Нетеченської набережної на вул. Ковальської, 1. Загальна площа приміщення – 307 кв. м. У ньому є два великі зали - близько 70 і 200 кв. м, в яких планують створити кабінети і вільну зону. На даний момент приміщення знаходиться в будівельному стані.

Довідка. Проект реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради та КП «Міський інформаційний центр» під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Анонси
Made on
Tilda