Наші новини

Харків – місто якісного медичного сервісу. Startegy 2030.

Черговий круглий стіл за запланованим графіком буде присвячений медичному сервісу для жителів міста. Засідання робочої групи Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради проходитиме у Харківському муніципальному стартап центрі. 

«Ми стали свідками того, як COVID-19 торкнувся всіх без винятку сфер життя нашого міста. Ця тема особливо чутлива і потребує уважного відношення. Опрацювання питань харківської медицини в майбутньому актуальне як для мультикультурного великого міста з безліччю різноманітних спільнот. Місто потребує індивідуальних рішень, які саме народжуються, і яких, можливо, не було ні в якому вигляді до цього. «Kharkiv STARTEGY 2030» стратегія міста, яка координується командою Create Kharkiv, враховує це, та має багато пунктів щодо інноваційних нестандартних пропозицій. Тому я запрошую працівників сфери охорони здоров'я, бізнесу, науковців, студентів медичних закладів та всіх небайдужих Харків'ян долучитися до цього засідання», — зауважила Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. 

Поточна система охорони здоров'я харків’ян передбачає передові заходи за багатьма напрямами надання медичної допомоги: створення умов для вдосконалення матеріально-технічної бази комунальних підприємств охорони здоров'я, інтегрування зручних та якісних сервісів у сфері медицини, та подальшої роботи над розробкою Єдиного міського веб-порталу для оперативного отримання первинної необхідної інформації. У медицини Харкова можуть бути всі шанси мати достойний рівень у світі. 

Попередньо, засідання почнеться о 10 годині та пройде у форматі відкритого обговорення. Долучитися до стріму можливо через попередню реєстрацію за посиланням https://create.kharkov.ua/strategy. Звертаємо вашу увагу, що у розкладі та програмі засідання можливі зміни.


Стратегія міста
Made on
Tilda