Наші новини

У Харкові підбили підсумки проекту «Школа сучасного чиновника»

З 25 вересня по 29 листопада 2018 року в Харкові проходив унікальний для України проект - серія навчальних тренінгів для чиновників.

29 листопада в Харківській міській раді відбулося завершальне заняття «Школи сучасного чиновника» - тренінг з командоутворення. Після тренінгу відбулося урочисте вручення сертифікатів про проходження курсу.

«Всі учасники відзначають зміни, що відбулися з ними за час проекту. Вони почали більше комунікувати один з одним, стали справжньою командою. Такі проекти дають можливість удосконалювати свої навички, ставити перед собою більш високі цілі та досягати їх, - це дуже важливо для особистісного розвитку», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

За час навчання в «Школі сучасного чиновника» учасники отримали можливість удосконалити свої навички публічних виступів; додати підсилювачі мови в презентації; систематизувати принципи і алгоритми тайм-менеджменту та постановки цілей, практичні вміння та навички особистої ефективності, лідерства, освоїти нові техніки виходу зі стресових ситуацій.

Автор і тренер Школи - Дмитро Ляховецький, сертифікований бізнес-тренер, дипломований психолог подякував учасникам проекту: «Дякую всім учасникам тренінгу за самовіддачу, бажання активно брати участь у всіх практичних завданнях! Дуже приємно бачити зміни та ефективну командну роботу всіх учасників тренінгу».

Довідка. «Школа сучасного чиновника» стала одним з переможців конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2018 року. Проект реалізовано за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, а також громадської організації «Правовий центр Сприяння та розвиток».

Made on
Tilda