Наші новини

У Харкові відбулось нагородження переможця конкурсу креативних проектів Create Kharkiv

Аналогів такого конкурсу в Україні ще не було. Це унікальна можливість відкрити для країни креативну молодь, а для креативної молоді — нові можливості для розвитку. Конкурсанти подали 113 заявок в чотирьох номінаціях: Дизайн середовища, Fashion дизайн, Архітектура та містобудування, Візуальне мистецтво.

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів й надалі планує підтримувати зв’язок з переможцями та втілювати в життя креативні ідеї талановитої молоді.

«Цей конкурс - лише початок великого шляху, яким ми йдемо, формуючи кластер креативних індустрій. Це пілотний проект і той інтерес до нього, який ми бачимо з боку харків’ян, говорить про те, що ми взяли правильний вектор руху. В майбутньому на нас чекає фестиваль креативних індустрій, в якому ця тема буде ширше розкрита, та ще багато цікавого!» — начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради  Вікторія Грецька-Миргородська.

Гран-прі конкурсу отримав Дмитро Бистров (проект: журнальний стіл “Хвиля”).

«Участь у цьому конкурсі, неочікувано для мене, обернулася придбанням зовсім нових навичок та врешті-решт перемогою! Дуже вдячний усім організаторам, кураторам, шановним журі та спонсорам конкурсу за вашу роботу та підтримку. Маю надію, що Міський конкурс креативних проектів стане щорічною традицією Харкова на багато років!» — Дмитро Бистров, переможець конкурсу.

Головним призом стало грошове винагородження від партнера конкурсу.

«Ми дуже хотіли подарувати переможцю подорож на одну з міжнародних подій у сфері креативних індустрій. Але обставини усіх нас змушують коригувати плани і ми не знаємо, коли матимемо змогу знов подорожувати. Тому ми з колегами, прийняли рішення трохи видозмінити головний подарунок та, як спонсорський внесок, вручити переможцю грошовий приз у розмірі 20000 гривень» — партнер конкурсу, Андрій Жувако.

Конкурс відбувся за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Анонси Іміджеві проєкти
Made on
Tilda