Наші новини

Голда Виноградська та «FASHION GLOBUS UKRAINE» запропонували співпрацю Kharkiv Fashion Cluster

Сьогодні, 22 червня 2017 року, Харків з діловим візитом на запрошення Харківського кластера дизайну і легкої промисловості Kharkiv Fashion Cluster відвідала Голда Виноградська – радник Міністра освіти і науки України з питань проф.тех.освіти, Голова національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «FASHION GLOBUS UKRAINE», український дизайнер.

В 13:00 стартувала бізнес-зустріч в рамках Kharkiv Fashion Cluster, в ході якої Голда Виноградська озвучила представникам харківських виробників і брендів пропозиції співпраці в рамках України і можливості спільних виходів на ринки інших країн Європи і світу.

Вікторія Грецька-Миргородська, заступник директора Департаменту – начальник управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради: «Мета сьогоднішньої зустрічі кластера – зрозуміти, куди ми рухаємося, знайти орієнтир, розглянути усю ту різноманітність можливостей, які нам надаються і, найголовніше, почати рух по формалізації кластеру. Наша гостя Голда Виноградська розповість багато цікавих ідей, пропозицій, шляхів реалізації можливостей наших молодих дизайнерів в Україні і на світових майданчиках».

Голда Виноградська, радник Міністра освіти і науки України з питань проф.тех.освіти: «Ми прийшли з вами до історичної точки розвитку, коли потрібно міняти Стратегію проведення модних сезонів в містах. Змінюючи щось, важливо не просто брати планку, важливо до неї прийти відповідально, бути готовим морально і організаційно її брати. Харків по праву має всі шанси стати трендсеттером легкої промисловості України».

Мрія багатьох харківських дизайнерів розвиватися в Україні, а також в світі, і створюючи власні торгові марки рости не тільки в творчості а й в бізнесі. Подібні зустрічі виключно важливі як для постановки нових амбітних цілей учасниками кластеру так і створення реального плану просування Kharkiv Fashion Cluster.

Підготувала Ірина Остапенко

Організатор зустрічі – управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, Кластер дизайну і легкої промисловості Kharkiv Fashion Cluster.

Made on
Tilda