Наші новини

У Харкові пройде юридичний форум

III Харківський міжнародний юридичний форум пройде в Харкові з 24 по 28 вересня. Приїдуть віце-спікер парламенту і судді Конституційних судів України, Литви та Польщі.

Серед учасників форуму очікується візит почесних гостей. Серед них - віце-спікер Верховної Ради України, Руслан Стефачук, голова Конституційного суду Литви, Дайнюс Жалімас, глава Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду, Михайло Смокович, суддя Конституційного суду Польщі Юстин Піскорський, заступник голови Конституційного суду України, Олександр Тупицький, судді Конституційного суду України, Віктор Городовенко та Олег Первомайський. Зокрема, Дайнюс Жалімас виступить на відкритті форуму з доповіддю на тему «Консолідація Західної геополітичної орієнтації в Конституції». Руслан Стефанчук стане спікером панельної дискусії «Оновлення цивільного законодавства України: на шляху до європеїзації приватного права».

Крім того, на заході очікується візит Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, міжнародний юридичний форум вперше співпрацює з міською радою.

«Я впевнена, що ця колаборація принесе свої ефективні результати. Також хочу відзначити, що велика кількість учасників з багатьох країн ще раз підкреслює статус Харкова, як правової столиці України», - підкреслила Вікторія Грецька-Миргородська. Відзначимо, вона стане гостем на панельній дискусії «Кримінальні загрози в секторі безпеки: практики ефективного реагування».

Всього, за словами секретаря організаційного комітету форуму, проректора з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Юрія Барабаша, підтвердили участь у форумі представники 27 країн. Серед них - провідні експерти, які займаються міжнародним і гуманітарним правом, представники органів правопорядку, судової влади, політики і т.д.

Відзначимо, ряд заходів в рамках форуму сертифіковані Національною асоціацією адвокатів і зараховуються як підвищення кваліфікації для представників юридичних професій.

Під час форуму, його учасників чекає 5 панельних дискусій, а також тренінги, лекторії тощо.

На заході обговорюватимуться питання поновлення цивільного законодавства, європейської інтеграції крізь призму конституційного права, захисту прав і інтересів в бізнесі, кібербезпеки, нововведення в сфері діджіталізаціі, інновації в технологіях міської інфраструктури. Також поговорять про майбутнє цифрових активів і розвитку фінансового сектора. Крім того, окрема дискусія буде присвячена жіночому лідерству та жінкам в юридичній та інших професіях. Цю панель буде супроводжувати виставка робіт сучасних художників і скульпторів.

Довідка. Організаторами форуму виступають Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство юстиції України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради.

Інновації Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda