Наші новини

В Харкові з-під Скрипаля на даху вперше заграє жива скрипка

З нагоди Міжнародного дня музики, що встановлений ЮНЕСКО на 1 жовтня, з-під скульптури "Скрипаль на даху" на майдані Конституції вперше заграє жива музика.

Про це повідомляють організатори акції - представники громадській організації "День музики".

У рамках реалізації проекту "День класичної музики", підтриманого Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, буде проведено експеримент з щогодинного виконання уривків класичних музичних творів, які чутимуться з боку саме пам'ятника "Скрипаль на даху".

"Після бою Олександрівської дзвіниці з будинку на майдані Конституції, 18/2 щогодини за допомогою звукопідсилення звучатиме наживо скрипаль", - зауважує Сергій Жуковський, голова ГО "День музики", додаючи, що якщо пілотне виконання сподобається харків'янам, то технічно вже підготовлене рішення, що дозволить відтворювати музичну класику автоматично кожну годину вдень.

Живе виконання стало можливим завдячуючи сусідньому університету мистецтв, а технічну частину, яка зможе надалі підтримувати звучання "Скрипаля на даху", підготували молоді науковці НТУ "ХПІ".

Запрошуємо долучитися до експерименту з 12:00 до 19:00 щогодини 1 жовтня по Конституції, 18/2. Контакт організаторів - Сергій Жуковський, 093 677903, info@dm.org.ua

Для довідки. Міжнародний день музики (International Music Day) був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО й щорічно відзначається по всьому світі 1 жовтня.

Made on
Tilda