Наші новини

Харків – глобальне місто. Робоча група збирається на круглий стіл 22.07.2020

Говоритимуть з експертами Харкова про залучення інвестицій в розвиток міської інфраструктури та будівництва

Планове чергове засідання робочої групи щодо питань інвестицій та розвитку механізмів вдосконалення інфраструктури Харкова ініційоване опрацюванням розділів Стратегії Харкова «Kharkiv STARTegy 2030» та тенденціями, актуальними у світі, що потребують своєчасного відгуку. 

Глобальні виклики на планеті, які різною мірою стосуються України, стали наявні.
Як один з провідних центрів інноваційно креативної економіки в Україні, Харків має реагувати на нові тренди глобального розвитку у світі. 

Це потреба в переформатуванні основоположних сфер життя Харкова. Перетворення міста в екологічно чисте, компактне та інклюзивне місце з розвиненою розумною інфраструктурою, що робитиме його ще більш інвестиційно привабливим. 

Потенціал Харкова засновано на знаннях та інноваціях. Завдяки високій щільності населення в нас зосереджено потужний потенціал креативності та соціокультурного різноманіття для реалізації цього задуму.

З метою обміну досвідом та міжнародного співробітництва, делегація Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів на чолі з Вікторією Грецькою-Миргородською заступником директора Департаменту - начальником Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради відвідувала ряд країн: Естонію, Нідерданди, Монте-Карло, Арабські Еміраті, Польщу та Німеччину. Чимало моделей впровадження механізмів для розвитку міської інфраструктури та будівництва у сукупності з власними надбаннями та досвідом можна взяти до уваги. 

Місто має доєднатися до ініціатив інноваційного партнерства розумних міст і громад, що об'єднають різноманітні індустрії та громадян цікавими інтегрованими рішеннями. Згуртованість з боку місцевої влади, бізнесу та небайдужих громадян забезпечить інвестиційну привабливість міста. Харків багатий новими життєздатними ідеями. Тому планується щільна співпраця з Муніципальним стартап центром міста «Startup Kharkiv» для пошуку корисних пропозицій. В міста є всі шанси бути провідним інноваційним центром країни.

Зустріч відбудеться 22.07.2020 в Муніципальному стартап центрі «Startup Kharkiv».
Стратегія міста
Made on
Tilda