Наші новини

Kharkiv Fashion розширює межі

27 жовтня 2018 року в рамках проведення Zaporizhzhia.fashion був підписаний меморандум про співпрацю між Харківським кластером легкої промисловості та дизайну і організаційним комітетом Zaporizhzhia.fashion.

Тепер харківські дизайнери та виробники одягу зможуть брати участь в модних активностях, які організовують в Запоріжжі, а їх колеги – презентувати свої роботи в Харкові. Як приклад, в рамках Zaporizhzhia.fashion пройшли покази харківської торговельної марки чоловічого класичного одягу TAMIR і студентки Харківської державної академії дизайну і мистецтв, фіналіста і призера Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів Start Fashion Яни Папченкової.

«Проект Kharkiv Fashion постійно розвивається і з кожним разом об'єднує все більше провідних представників fashion-індустрії України. Ми можемо з гордістю сказати, що проект вийшов не тільки на всеукраїнський, а й на міжнародний рівень. Kharkiv Fashion є одним з ключових проектів в стратегії розвитку Харкова, просування харківських дизайнерів і виробників одягу в Україні і світі. Ми запрошуємо всіх до співпраці і можемо з гордістю сказати, що носити харківське – модно! », – Вікторія Грецька-Миргородська, ініціатор проекту, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.


Довідка. Проект Kharkiv Fashion створений у 2017 році з метою зміцнити імідж Харкова, як столиці українського дизайну, розкрити його креативний потенціал, унікальний досвід і можливості сфери легкої промисловості.

Kharkiv Fashion організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Made on
Tilda