Наші новини

Управлінням була проведена зустріч у межах розвитку освітніх проектів

До Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів звернулися представники харківського агрофудкластеру з пропозицією розробки інноваційно-навчального проєкту для фермерських господарств.
«Зараз, коли Європейський Союз виділяє кошти на грантові програми підтримки українських фермерів, навички з проєктного менеджменту та якісного написання грантових проєктів стають актуальними для представників агросектору, - зазначив під час зустрічі голова наглядової ради "Агрофудкластер Харкiв" Юрiй Михайлов, - Враховуючи досвід та результативність Харківської муніципальної школи соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School ми сподіваємося на підтримку міської влади, і розраховуємо, що курс може бути адаптованим під наші потреби».

Начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вiкторiя Грецька-Миргородська відзначає, що співпраця з "Агрофудкластер Харкiв" ведеться на постійній основі і запит на підтримку фермерських господарств обов’язково буде враховано в поточній роботі Управління вже цього року. Адаптований проєкт школи грантрайтингу сприятиме залученню інвестицій, підвищенню конкурентоспроможності місцевих аграріїв і стане дієвим інструментом розвитку сектору.
«У 2020 році практика Open Grants School була визнана однією з найкращих в Україні – проєкт посів перше місце в національному конкурсі від Мінрегіонбуду та Ради Європи, який проводиться саме з метою поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку, - зазначила пані Вікторія, - і ми відкриті та готові до співпраці. Наша школа є вдалим прикладом діалогу влади і громадськості, та й досі її досвід залишається унікальним».
Іміджеві проєкти
Made on
Tilda