Наші новини

Open Grants School: краш-тест проєктів

Завершено освітній курс п’ятого набору Open Grants School – Харківської муніципальної школи соціального проєктування та грантайтингу. В цьому році 50 слухачів відвідували лекції, семінари, тренінги з проєктного менеджменту, вчилися оформлювати свої яскраві та корисні для міста ідеї в робочі проєктні заявки грантових конкурсів. Та основна робота ще попереду. Наразі слухачі відпрацьовують розроблені під час навчання проєктні заявки: прописують цілі, завдання, основні заходи власних проєктів, прораховують бюджети, консультуються зі спікерами Школи.

Так, 11 квітня для слухачів V Open Grants School було організовано краш-тест проєктних заявок в онлайн форматі. 13 проєктів було представлено до обговорення, експерти заслухали вісім презентацій та надали свої професійні рекомендації по кожному проєкту.
Деякі з представлених проєктів мають вузьку проблематику, інші – більш широкі за визначенням, але всі відповідають часу, спрямовані на вирішення гострих суспільних питань. Так, ідея проєкту «Спортивна молодь» спрямована на профілактику злочинності, наркоманії та алкоголізму серед підлітків. Інший проєкт спрямований на залучення молоді до прийняття управлінських рішень на місцевому рівні, вирішення поточних проблем громади та підвищення громадянської свідомості підлітків вцілому. Ще один освітній проєкт, який передбачає створення відеоблогу в соц.мережах, – на профорієнтацію школярів та популяризацію професії фізика. Був також представлений проєкт з формування урбо-трансформаційної компетентності студентів архітектурно-будівельних спеціальностей для розвитку їхньої здатності реалізувати креативні міські проєкти в Харкові.


Підвищити якість надання медичних послуг та сприяти запобіганню корупції у медичній сфері було запропоновано шляхом створення сучасних електронних платформ з медичного права. Для підвищення ефективності лікування та спасіння хворих на COVID-19 був розроблений проєкт по організації переробки рідкого кисню в газ на базі однієї з харківських лікарень. Інший проєкт, спрямований на працевлаштування людей з інвалідністю в call-центрах по консультуванню та емоційній підтримці людей з COVID-19, допомагає у вирішенні одразу двох нагальних питань.


Були також розроблені проєкти з психо-емоційної підтримки родичів психічно хворих, відновлення ресурсів родин з дітьми з інвалідністю, створення документальної стрічки про ветеранів війни з метою підтримки позитивного образу людей, які у тяжкі для країни часи стали на її захист, і продовжують активну діяльність по розбудові країни, та інші.

Вся команда Open Grants School бажає авторам проєктів наполегливості на шляху до втілення своїх ідей!
Інновації Іміджеві проєкти
Made on
Tilda