Наші новини

Названі міста-лідери України з топ-заробітків в інтернеті

Платіжна платформа Payoneer провела онлайн-дослідження, щоб визначити скільки заробляють в онлайн жителі українських міст-мільйонників. Згідно з отриманими результатами, найвищі заробітки від e-commerce виявилися в Києві - 4920 дол. На місяць. Такі суми в середньому заробляють столичні онлайн-продавці. Однак сукупно за всіма видами сервісів за січень-березень 2021 року найбільше заробили онлайн-продавці з Одеси - їх середній дохід виявився на 16% вище, ніж у киян. 

ТОП-5 міст по середньому доходу онлайн-продавців в 1 кварталі:

1. Одеса
2. Київ
3. Дніпро
4. Львів
5. Харків

Крім того, вдалося з'ясувати ринкове позиціонування міст. Так, Харків - лідер в IT-сфері та онлайн-освіту, Львів - в креативної індустрії, Одеса - в оренді туристичного житла, фрілансі і стрімінга.

Левову частку доходів в режимі онлайн харків'яни витягають від IT-індустрії. За перше півріччя 2021-го айтішники заробили $ 9440, що на 29% більше, ніж за перше півріччя 2020 го. У сфері онлайн-освіти також лідирує "місто університетів". За шість місяців поточного року онлайн-викладач з Харкова заробив в середньому $ 2870, за рік збільшивши дохід на 14%.
Made on
Tilda