Наші новини

Фестиваль StartUp ГОГОЛЬFEST втретє проведуть у Маріуполі

Презентація фестивалю сучасного мистецтва StartUp ГОГОЛЬFEST 2021 відбулася 27 квітня у Маріуполі у дворику Палацу культури “Молодіжний”.

Цього року StartUp ГОГОЛЬFEST триватиме три дні - 28-30 травня. Організатори планують провести спеціальну гранд-подію «Дорога додому» за режисурою Влада Троїцького спільно з програмою «Культурна Столиця» від Українського культурного фонду. «Місце проведення Site specific проекту «Дорога додому» - траса Маріуполь-Донецьк. Там, зокрема, встановлять постійну інсталяцію «Древо життя» художників Дмитра Костюминського та Олексія Нужного. Тому квінтесенція проекту - це гімн життю», - розповів режисер. За його словами, сакральне значення цьогорічного фестивалю пов’язане з 30-річчям Незалежності України. «Ще сорок років не пройшли, але вже більша частина позаду, тож, наближаємося до істини», - провів паралель з біблійним Мойсеєм режисер Влад Троїцький.

Фестиваль попередньо передбачає театральну, освітню, візуальну та нічну програми. За словами директора ГОГОЛЬFEST Макса Демського, «команда запропонує новий формат заходів, який дозволить провести їх з дотриманням усіх карантинних вимог». Приміром, музичні виступи, які в попередні роки відбувалися на головній сцені у Міському саду, тепер пройдуть в межах театральної програми, в зовсім іншому середовищі, з акторами, діалогами тощо. Таким чином, музичну сцену не прибрали, а запропонують замість неї новий продукт. Змін зазнає й нічна сцена, участь у якій візьмуть, як абсолютно нові команди, що виникли за минулий рік, так і ті, які повернулися в Україну з-за кордону. Говорячи про спецпроект «Дорога додому», директор фестивалю розповів, що одним з його учасників буде гурт ДахаБраха. Макс Демський запевнив, що на випадок потрапляння Маріуполя в «червону зону» є план Б, аби представити інший формат проекту з тими ж колективами, але таким чином, щоб карантин був дотриманий. «Ми не можемо все життя жити в погребі або підвалі. Все одно вийдемо», - резюмував Макс Демський.
Анонси
Made on
Tilda