Наші новини

Харків готується до життєдіяльності в умовах Індустрії 4.0

19.08 відбудеться круглий стіл, присвячений інвестуванню у високотехнологічну інфраструктуру та технологічні рішення наступного покоління 


Вектор розвитку сьогодення вказує в усіх сферах людського життя на виробництво із застосуванням технологічних рішень.

Всесвітні організації мають безліч успішних кейсів, з яких є можливість брати приклад в цьому напрямку. Автоматизовані виробничі лінії, що підлаштовуються під окремі замовлення, як на заводах Daimler AG, поширене явище. Гарно демонструють нову концепцію легендарні Nike та Coca-Cola, які дозволяють клієнтам створити взуття за власним дизайном та персоналізувати напої під власні потреби.

Експерти в цій галузі очікують залучення геть всіх сфер життя людини до нового формату виробництва та надання послуг, включаючи освіту, медицину та ведення домогосподарства. 

«Ідея Індустрії 4.0 набуде широкого поширення та стане одною з головних у світі до 2030 року. Мета Харкова — підготуватися до цього переходу, уможливити роботу підприємств в нових умовах та налагодити взаємодію міста та підприємств у сферах суспільного життя. Тому розвиток Харкова надалі буде плануватися в Стратегії міста «Kharkiv STARTegy 2030» саме з урахуванням новітніх моделей виробничих процесів та бізнесу, їх впливу на інфраструктуру та суспільство міста», — сказала Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради.

Індустрія 4.0 — концепція, що передбачає злиття автоматизованого виробництва, обміну даних і виробничих технологій в саморегульовану систему з якнайменшим втручанням людини. Це явище, що вже корегує наше життя, викликало появу абсолютно нових бізнес-моделей, які сприятимуть радикально новим методам взаємодії всіх учасників процесу. Експертна група буде обговорювати підготовку до цих змін в контексті розвитку Харкова 20 серпня 2020 в Муніципальному стартап центрі «Startup Kharkiv».

Стратегія міста
Made on
Tilda