Наші новини

Харків взяв участь в роботі Міжнародного бізнес-форуму в Сумах

Делегація Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради взяла участь в роботі Міжнародного бізнес-форуму «Sumy Invest Bridge-2019», який пройшов сьогодні, 21 травня, в Сумах.

Як зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, в рамках форуму ми поділилися досвідом створення стратегії розвитку міста, співпраці бізнесу, муніципалітету та науки в сфері кластеризації та стартапів.

«Ми реалізуємо в Харкові проект, який об'єднає навколо себе всю інноваційну діяльність регіону в єдиний муніципальний «StartUP Kharkiv» центр. Наше завдання - об'єднати бізнес, науку, органи самоврядування та громадськість. Ми працюватимемо над тим, щоб наші ідеї й «уми» хотіли та мали можливість працювати саме в Харкові і в Україні в цілому, а не шукали комфортні місця для діяльності за кордоном. Так, зараз проходить конкурс на розробку дизайну простору приміщення, де буде розміщуватися «StartUP Kharkiv» центр, в якому можуть взяти участь всі бажаючі», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Харків на форумі також представили виконавчий директор Кластера легкої промисловості та дизайну Олег Єгоров і бізнес-тренер Дмитро Ляховецький.

Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019» проходить вже 15 років. Його метою є створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торгово-економічних відносин, пошуку інвесторів, ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом регіону.

У роботі форуму також взяли участь представники підприємств, органів місцевої влади, наукових кіл України, представники посольств і бізнесу Білорусі, Казахстану, Киргизької та Словацької республік, Грузії, Нігерії.
Інновації
Made on
Tilda