Наші новини

Управління подовжує термін прийому заявок на конкурс проектів

Термін прийому заявок на міський конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів подовжено до 18 травня 2018 року.

Комплекти конкурсній документації до 18 травня включно приймаються в Харківській міській раді за адресою: пл. Конституції, 7 (1 пов., каб. 11), електронну версію проектної заявки в форматі *pdf можна надіслати електронною поштою на адресу: <innovation_molod@city.kharkov.ua>. Зразки проектної заявки та заяви на участь у конкурсі, а також Положення та склад Експертної ради конкурсу знаходяться у відкритому доступі за посиланням.

Згідно з Положенням, у конкурсі можуть взяти участь неполітичні, неприбуткові, нерелігійні громадські об'єднання та благодійні організації.

Конкурс проходить у двох категоріях: «міні-проекти» (плановий обсяг фінансування з міського бюджету - до 100 тис. грн) та «великі проекти» (обсяг фінансування - від 100 до 200 тис. грн). Проекти можуть стосуватися проведення національних, міжнародних форумів, конгресів, виставок, фестивалів, конкурсів; заходів, спрямованих на удосконалення міської інфраструктури, підвищення інноваційної, інвестиційної привабливості міста, його позитивного іміджу на різних рівнях.

За умовами конкурсу, організація повинна бути зареєстрована і мати статус юридичної особи. У категорії «міні-проекти» можуть брати участь організації з будь-яким строком реєстрації, в категорії «великі проекти» - організації, зареєстровані не менше, ніж за два роки до дати оголошення конкурсу. Громадська організація може подати на конкурс не більше однієї проектної заявки в кожній з категорій, у тому числі, в складі спільних проектів.
Проектні заявки будуть розглянуті Експертною радою конкурсу протягом двох тижнів після закінчення їхнього прийому. Список переможців конкурсу буде опубліковано на нашому сайті.

Made on
Tilda