Наші новини

У Харкові відбулась бізнес-зустріч представників бізнесу і технологій

У Харкові відбулась бізнес-зустріч представників бізнесу і технологій
З метою розвитку інновацій у місті 18 березня було проведено бізнес зустріч представників Харківського бізнесу із експертами у сфері розвитку технологій за темою «Розробка моделі взаємодії на заходах за участі інвесторів в умовах COVID-19».


Подія була присвячена особливостям взаємодії представників бізнесу з інвесторами з урахуванням особливостей роботи та обмежень у карантинний час.


Експерти обговорили можливості кооперації у сфері технологічного виробництва та реалізації сумісних проєктів, моделі взаємодії підприємців, організацій та науковців з інвесторами та фондами, необхідність актуалізації освітніх програм у сфері технологічного виробництва та автоматизації.


Окрема увага учасників зустрічі була присвячена кластерному розвитку галузі технологій і автоматизації та необхідність оновлення системи освіти відповідно до потреб ринку та карантинних обмежень.

Через нові карантинні обмеження подія проходила у офлайн та онлайн форматах з дотриманням карантинних норм.

В онлайн форматі учасники заслухали доповіді з теми машинобудування та тенденцій розвитку цієї галузі у місті.

За результатами зустрічі було вирішено створити освітню програму яка б враховувала особливості роботи у галузі, взаємодію з інвесторами, та роботу в умовах ризиків.

Цей захід надав можливість учасникам здійснити обмін досвідом, знайти нові партнерські можливості, навчитися взаємодіяти з інвесторами з урахуванням сучасних викликів, обговорити вектори розвитку галузі та знайти нових партнерів для сумісних проектів.

Анонси Інновації
Made on
Tilda