Наші новини

Завершальні заняття Open Grants School пройшли в ці вихідні

Слухачі Школи соціального проектування і грантрайтинга, організованої Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, провели вихідні на заняттях, які будуть доповнювати програмний курс Open Grants School

У суботу, 25 травня, засновник і керівник медіа проекту «Накипіло» Наталія Курдюкова провела пізнавальну і дуже змістовну лекцію по медіа-супроводу проектів: «Як спілкуватися з медіа, щоб про вас писали». Наталя розповіла про джерела інформації та рейтингах ЗМІ, особливості роботи з телевізійниками і кореспондентами друкованих видань, тонкощах підготовки анонсів і релізів, етапах організації прес-конференцій, стоп-словах, кліше і штампи і багато-багато іншого. В цей же день представник компанії Global Logic Олександр Тучков провів цікаве практичне заняття з реалізації проектів, запропонувавши слухачам знайти вихід з тупикових ситуацій, програючи можливі обставини в командах.

Вже на наступний день, 26 травня, слухачі зустрілися з іншим спікером Школи, доцентом кафедри соціальної і гуманітарної політики ХРІ НАДУ при Президентові України, керівником проектів громадської організації «Інститут соціальної політики регіону» Олегом Куліничем на тренінгу з креативності для проектних менеджерів.

Зустріч пройшла в тематичному для заняття по креативності місці – гастропабі Heisenberg Pub. Слухачі курсу дізналися про практичні методи пошуку неординарних рішень, дивергентному і дизайн-мисленню, тестах креативності Дж.Гілфорда, Е.Торренса, Е.Туніка, доданків креативного потенціалу і на практиці відпрацювали отримані знання, виконуючи командні завдання.

Наступного разу слухачі Open Grants School зустрінуться 31 травня в Харківській міській раді на церемонії урочистого закриття Школи.

Фотозвіт підготував Віталій Шептун:


Інновації Анонси
Made on
Tilda