Наші новини

29 серпня 2019 року в Харкові, на даху «Держпрому», пройде «DJ STREAM»

Проект "Vodafone 4G DJ STREAM" - іміджевий проект для міста, який почався восени 2018 року і буде проходити 29 серпня 2019 р з 19:00 до 20:30 год.

Він спрямований на прославляння Харкова, підвищення його туристичної привабливості, а також популяризацію електронної танцювальної музики і музичної культури в цілому.
На базі 4G покриття організаторам вдалося створити прямі трансляції виступів діджеїв з цікавих майданчиків Харкова і надати всім бажаючим можливість одночасно насолоджуватися якісною музикою, гарним видом і ділитися враженнями.

Суть полягає в тому, щоб показати впізнавані харківські види, визначні пам'ятки і знакові об'єкти за допомогою такого популярного тренда в сучасній світовій культурі як DJ Stream: коли діджей грає на мальовничих майданчиках і при цьому ведеться трансляція в Інтернеті.
На цей раз діджеї гратимуть на висоті 108 м. і покажуть, як виглядає Харків з однією з його найвищих точок - телевежі Держпрому.

Героєм трансляції стане автор і менеджер проекту DJ Mawrick. З його ім'ям пов'язана ціла епоха клубного життя і танцювальної музики не тільки Харкова, але і всієї України. Гостей заходу чекає незабутній захід літнього сонця в небі над Харковом під нестримні ритми у виконанні маестро house-музики.

Онлайн-трансляцію того, що буде відбуватися на даху Держпрому можна буде спостерігати на сторінці Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів в Facebook.

Довідка. Проект "Vodafone 4G DJ STREAM" організований за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Іміджеві проєкти
Made on
Tilda