Наші новини

У Харкові відбувся фестиваль креативних індустрій Create Kharkiv Ideas Forum 2021

Осінній фестиваль креативних індустрій Create Kharkiv Ideas Forum2021 пройшов 25-26 вересня у Дипломатичному клубі.
 Create Kharkiv Ideas Forum орієнтований на представників івент-індустрії, бізнесу, музикантів, театру, танцювальних студій, спеціалістів IT, художників, архітекторів, блогерів, VR. У перший день фестивалю були презентовані перспективні проєкти для міста і бізнесу в сфері кіноіндустрії, шоу і театру, музики, архітектури і дизайну, IT-сфери. На гостей заходу чекавнезвичайний формат подачі інформації, яскраві виступи творчих гостей, також арт перформанси від артистів Харкова, музичний супровід, постановки від сучасного театру. У другий день фестивалю відбулась digital-конференціяInstaBoom 5.0, яка зібрала провідних спеціалістів в сфері просування соціальних мереж, блогерів та лідерів думок, також пройдуть майстер-класи. 
 Create Kharkiv Ideas Forum є площадкою для прогресивних творчих харків'ян, бізнесу та мотивує молодь створювати нові неймовірні та значущі проекти, які визначають імідж Харкова, як одного з найпрогресивніших креативних міст України.
Фестиваль організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.
Made on
Tilda