Наші новини

У Харкові відбулася виставка кращих робіт другого міського соціального Конкурсу «Герої нашого міста»

23 серпня 2018 року на майданчику перед Харківським національним театром опери та балету ім. М.В. Лисенка відбулося офіційне відкриття і церемонія вручення нагород переможцям другого харківського міського соціального Конкурсу «Герої нашого міста» – 2018.

Переможцям фотоконкурсу були вручені оригінальні статуетки конкурсу, дипломи та призи від Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та партнера конкурсу – компанії Canon Україна.
«Метою проекту «Герої нашого міста» є підвищення іміджу та престижу професії працівників комунальних підприємств міста Харків, формування поваги до професії людей, які своєю щоденною працею роблять Харків чистим, затишним і комфортним», – Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів.

Взяти участь у проекті можна було всім бажаючим, незалежно від досвіду, звань і рівня професіоналізму, навіть просто сфотографував на камеру телефону один з моментів робочих буднів харківських комунальних підприємств.

«Героями» Конкурсу в цьому році стали: працівники КП «Харківводоканал», СКП «Харківзеленбуд», КП «Благоустрій» та інші комунальні підприємства міста, медичні працівники, пожежники, метробудівники, працівники дорожніх служб.

Для участі в Конкурсі було надіслано понад 300 робіт, з яких журі відібрало 80 робіт-фіналістів, які взяли участь у фотовиставці.

Цього року переможцями фотоконкурсу стали:

I Номінація «Подія»
(Поодинокі роботи або серії до 5 знімків)

Фотографи-професіонали
  • I місце - Ілля Пшеничний
  • II місце - Олександр Воробйов

Фотографи - аматори
  • I місце - Едуард Заїкін
  • II місце - Катерина Погребна

II Номінація «Людина за роботою»
(Поодинокі роботи)

Фотографи-професіонали
  • I місце - Василь Голосний
  • II місце - Віталій Шептун
  • III місце - Олег Мороз

Фотографи-аматори
  • I місце - Інна Дудник
  • II місце - Ольга Казановська

З 22 по 26 серпня під час роботи фотовиставки «Герої нашого міста» всі бажаючі могли взяти участь у голосуванні за найкращу роботу в номінації «Приз глядацьких симпатій». За результатами голосування найбільшу кількість голосів отримав харківський фотограф Олександр Воробйов, найкращою роботою Конкурсу визнано фото Катерини Погребної «Ремонт фасаду Держпрому».

Організатори дякують всім учасникам, героям та партнерам проекту «Герої нашого міста»: Схіd OPERA, ГО «Міські проекти», медіа порталу Geometria, медіа проекту Read-Me, Vklybe.TV, New stars company, компанії Canon Україна.

Фотопроект «Герої нашого міста» проводиться другий рік при підтримці Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Організатори запрошують всіх взяти участь в проекті, який проводиться на постійній основі.

Сторінка проекту в соціальних мережах: www.facebook.com/heroesofkharkivcity


Фото: Віталій Шептун
Made on
Tilda