Наші новини

У Херсоні відкрилася виставка акварельного живопису Watercolor

На виставці, що працює в артпросторі Freedom, представлені роботи митців з Херсона, Києва, з Канади.

«Зараз захотілося згадати про літо, про те, що ми на воді, це стало поштовхом, адже у нас є дуже успішні художники, котрі мають акварельні роботи, вони давно хотіли виставитися, була навіть задум провести фестиваль, присвячений акварелі», - зазначила Тетяна Мойсеєнко, яка створила мистецький простір Freedom.

Нещодавно у Херсон приїхала землячка, художниця Тетяна Гриценко, яка понад 15 років проживає у Канаді, вона також запропонувала виставити свої роботи, зазначила Мойсеєнко.

Художниця виховує чотирьох дітей, постійно приїздить в Україну до родини. Вона експериментує з різними техніками, використовує, зокрема, епоксидну смолу для своїх робіт, а нині представила саме акварельний живопис. Каже, що сумує за сонячним Херсоном, за Дніпром, тому саме це – основна тема її робіт, представлених на виставці.
Художниця – херсонка Анжеліка Вишнєва працює викладачем образотворчого мистецтва в одній з місцевих шкіл. Розповідає, що техніку акварелі порівнюють з приборканням дикого скакуна. «Акварелі не можна перемалювати, бо вже зіпсуєш і аркуш, і перше враження», - зазначає вона.

Вікторія Ястребова, яка також представила на виставці свої роботи, нині працює дизайнером, освоює нові техніки як художник, відкрила власну майстерню. У роботах найважливіше для неї — передавати почуття та настрій, розповіла художниця на презентації виставки.

На виставці також представлені мініатюрні акварелі киянина Михайла Ричкова. Серед авторів — учні відомої в області художниці Світлани Білецької.
Made on
Tilda